Tommy Tailored Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tommy Tailored Prešov

Tommy Tailored PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tommy Tailored v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tommy Tailored Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tommy Tailored, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tommy Tailored Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tommy Tailored Prešov.

Predajne Tommy Tailored Prešov

Módna spoločnosť Tommy Tailored prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tommy Tailored v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tommy Tailored sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tommy Tailored sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tommy Tailored Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tommy Tailored v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tommy Tailored Prešov.

Mapa Tommy Tailored Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tommy Tailored Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tommy Tailored ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tommy Tailored Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Tommy Tailored Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tommy Tailored Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tommy Tailored sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tommy Tailored Prešov

Tommy Tailored PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tommy Tailored, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tommy Tailored Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tommy Tailored Prešov.

Obchodné oddelenie Tommy Tailored Prešov

Reklamácie Tommy Tailored Prešov

Vedúci predajne Tommy Tailored Prešov

Leták Tommy Tailored Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tommy Tailored? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tommy Tailored Prešov.

Ako a kde získať leták Tommy Tailored Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tommy Tailored je návšteva ľubovoľnej predajne Tommy Tailored Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tommy Tailored Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tommy Tailored Prešov?
V najnovšom letáku Tommy Tailored Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tommy Tailored. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tommy Tailored Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tommy Tailored? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tommy Tailored v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tommy Tailored Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tommy Tailored Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tommy Tailored Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tommy Tailored.

Hodnotenie a recenzie Tommy Tailored Prešov

Máte na Tommy Tailored Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tommy Tailored a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tommy Tailored Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.