Tumi Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

Tumi Prešov

Tumi PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tumi v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tumi Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tumi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tumi Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tumi Prešov.

Predajne Tumi Prešov

Módna spoločnosť Tumi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tumi v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tumi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tumi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tumi Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tumi v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tumi Prešov.

Mapa Tumi Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tumi Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tumi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tumi Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Tumi Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tumi Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tumi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tumi Prešov

Tumi PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tumi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tumi Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tumi Prešov.

Obchodné oddelenie Tumi Prešov

Reklamácie Tumi Prešov

Vedúci predajne Tumi Prešov

Leták Tumi Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tumi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tumi Prešov.

Ako a kde získať leták Tumi Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tumi je návšteva ľubovoľnej predajne Tumi Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tumi Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tumi Prešov?
V najnovšom letáku Tumi Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tumi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tumi Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tumi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tumi v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tumi Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tumi Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tumi Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tumi.

Hodnotenie a recenzie Tumi Prešov

Máte na Tumi Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tumi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tumi Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂