Underground Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

95

Underground Prešov

Underground PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Underground v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Underground Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Underground, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Underground Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Underground Prešov.

Predajne Underground Prešov

Módna spoločnosť Underground prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Underground v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Underground sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Underground sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Underground Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Underground v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Underground Prešov.

Mapa Underground Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Underground Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Underground ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Underground Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Underground Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Underground Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Underground sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Underground Prešov

Underground PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Underground, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Underground Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Underground Prešov.

Obchodné oddelenie Underground Prešov

Reklamácie Underground Prešov

Vedúci predajne Underground Prešov

Leták Underground Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Underground? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Underground Prešov.

Ako a kde získať leták Underground Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Underground je návšteva ľubovoľnej predajne Underground Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Underground Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Underground Prešov?
V najnovšom letáku Underground Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Underground. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Underground Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Underground? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Underground v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Underground Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Underground Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Underground Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Underground.

Hodnotenie a recenzie Underground Prešov

Máte na Underground Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Underground a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Underground Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂