Van Horn Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

95

Van Horn Prešov

Van Horn PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Van Horn v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Van Horn Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Van Horn, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Van Horn Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Van Horn Prešov.

Predajne Van Horn Prešov

Módna spoločnosť Van Horn prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Van Horn v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Van Horn sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Van Horn sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Van Horn Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Van Horn v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Van Horn Prešov.

Mapa Van Horn Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Van Horn Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Van Horn ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Van Horn Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Van Horn Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Van Horn Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Van Horn sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Van Horn Prešov

Van Horn PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Van Horn, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Van Horn Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Van Horn Prešov.

Obchodné oddelenie Van Horn Prešov

Reklamácie Van Horn Prešov

Vedúci predajne Van Horn Prešov

Leták Van Horn Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Van Horn? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Van Horn Prešov.

Ako a kde získať leták Van Horn Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Van Horn je návšteva ľubovoľnej predajne Van Horn Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Van Horn Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Van Horn Prešov?
V najnovšom letáku Van Horn Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Van Horn. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Van Horn Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Van Horn? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Van Horn v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Van Horn Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Van Horn Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Van Horn Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Van Horn.

Hodnotenie a recenzie Van Horn Prešov

Máte na Van Horn Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Van Horn a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Van Horn Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂