Veles Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

106

Veles Prešov

Veles PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Veles v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Veles Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Veles, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Veles Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Veles Prešov.

Predajne Veles Prešov

Módna spoločnosť Veles prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Veles v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Veles sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Veles sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Veles Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Veles v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Veles Prešov.

Mapa Veles Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Veles Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Veles ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Veles Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Veles Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Veles Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Veles sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Veles Prešov

Veles PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Veles, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Veles Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Veles Prešov.

Obchodné oddelenie Veles Prešov

Reklamácie Veles Prešov

Vedúci predajne Veles Prešov

Leták Veles Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Veles? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Veles Prešov.

Ako a kde získať leták Veles Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Veles je návšteva ľubovoľnej predajne Veles Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Veles Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Veles Prešov?
V najnovšom letáku Veles Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Veles. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Veles Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Veles? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Veles v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Veles Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Veles Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Veles Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Veles.

Hodnotenie a recenzie Veles Prešov

Máte na Veles Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Veles a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Veles Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂