Verano Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

103

Verano Prešov

Verano PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Verano v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Verano Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Verano, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Verano Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Verano Prešov.

Predajne Verano Prešov

Módna spoločnosť Verano prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Verano v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Verano sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Verano sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Verano Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Verano v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Verano Prešov.

Mapa Verano Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Verano Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Verano ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Verano Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Verano Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Verano Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Verano sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Verano Prešov

Verano PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Verano, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Verano Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Verano Prešov.

Obchodné oddelenie Verano Prešov

Reklamácie Verano Prešov

Vedúci predajne Verano Prešov

Leták Verano Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Verano? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Verano Prešov.

Ako a kde získať leták Verano Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Verano je návšteva ľubovoľnej predajne Verano Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Verano Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Verano Prešov?
V najnovšom letáku Verano Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Verano. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Verano Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Verano? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Verano v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Verano Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Verano Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Verano Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Verano.

Hodnotenie a recenzie Verano Prešov

Máte na Verano Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Verano a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Verano Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂