Von Dutch Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

113

Von Dutch Prešov

Von Dutch PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Von Dutch v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Von Dutch Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Von Dutch, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Von Dutch Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Von Dutch Prešov.

Predajne Von Dutch Prešov

Módna spoločnosť Von Dutch prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Von Dutch v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Von Dutch sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Von Dutch sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Von Dutch Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Von Dutch v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Von Dutch Prešov.

Mapa Von Dutch Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Von Dutch Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Von Dutch ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Von Dutch Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Von Dutch Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Von Dutch Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Von Dutch sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Von Dutch Prešov

Von Dutch PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Von Dutch, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Von Dutch Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Von Dutch Prešov.

Obchodné oddelenie Von Dutch Prešov

Reklamácie Von Dutch Prešov

Vedúci predajne Von Dutch Prešov

Leták Von Dutch Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Von Dutch? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Von Dutch Prešov.

Ako a kde získať leták Von Dutch Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Von Dutch je návšteva ľubovoľnej predajne Von Dutch Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Von Dutch Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Von Dutch Prešov?
V najnovšom letáku Von Dutch Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Von Dutch. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Von Dutch Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Von Dutch? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Von Dutch v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Von Dutch Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Von Dutch Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Von Dutch Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Von Dutch.

Hodnotenie a recenzie Von Dutch Prešov

Máte na Von Dutch Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Von Dutch a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Von Dutch Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár