von Jungfeld Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

97

von Jungfeld Prešov

von Jungfeld PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní von Jungfeld v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní von Jungfeld Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou von Jungfeld, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o von Jungfeld Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní von Jungfeld Prešov.

Predajne von Jungfeld Prešov

Módna spoločnosť von Jungfeld prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu von Jungfeld v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní von Jungfeld sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky von Jungfeld sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne von Jungfeld Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov von Jungfeld v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni von Jungfeld Prešov.

Mapa von Jungfeld Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne von Jungfeld Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka von Jungfeld ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny von Jungfeld Prešov

Ak plánujete návštevu predajne von Jungfeld Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní von Jungfeld Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne von Jungfeld sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu von Jungfeld Prešov

von Jungfeld PrešovHľadáte bližšie informácie o značke von Jungfeld, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu von Jungfeld Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom von Jungfeld Prešov.

Obchodné oddelenie von Jungfeld Prešov

Reklamácie von Jungfeld Prešov

Vedúci predajne von Jungfeld Prešov

Leták von Jungfeld Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták von Jungfeld? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku von Jungfeld Prešov.

Ako a kde získať leták von Jungfeld Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku von Jungfeld je návšteva ľubovoľnej predajne von Jungfeld Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták von Jungfeld Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták von Jungfeld Prešov?
V najnovšom letáku von Jungfeld Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky von Jungfeld. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu von Jungfeld Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní von Jungfeld? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne von Jungfeld v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni von Jungfeld Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou von Jungfeld Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou von Jungfeld Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní von Jungfeld.

Hodnotenie a recenzie von Jungfeld Prešov

Máte na von Jungfeld Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou von Jungfeld a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na von Jungfeld Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂