Vova Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Vova Prešov

Vova PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Vova v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vova Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vova, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vova Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vova Prešov.

Predajne Vova Prešov

Módna spoločnosť Vova prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vova v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vova sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vova sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Vova Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vova v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vova Prešov.

Mapa Vova Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vova Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vova ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vova Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Vova Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vova Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vova sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Vova Prešov

Vova PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Vova, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vova Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vova Prešov.

Obchodné oddelenie Vova Prešov

Reklamácie Vova Prešov

Vedúci predajne Vova Prešov

Leták Vova Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Vova? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vova Prešov.

Ako a kde získať leták Vova Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vova je návšteva ľubovoľnej predajne Vova Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vova Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vova Prešov?
V najnovšom letáku Vova Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vova. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vova Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Vova? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vova v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vova Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vova Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Vova Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vova.

Hodnotenie a recenzie Vova Prešov

Máte na Vova Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vova a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vova Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.