White house Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

86

White house Prešov

White house PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní White house v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní White house Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou White house, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o White house Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní White house Prešov.

Predajne White house Prešov

Módna spoločnosť White house prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu White house v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní White house sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky White house sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne White house Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov White house v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni White house Prešov.

Mapa White house Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne White house Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka White house ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny White house Prešov

Ak plánujete návštevu predajne White house Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní White house Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne White house sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu White house Prešov

White house PrešovHľadáte bližšie informácie o značke White house, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu White house Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom White house Prešov.

Obchodné oddelenie White house Prešov

Reklamácie White house Prešov

Vedúci predajne White house Prešov

Leták White house Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták White house? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku White house Prešov.

Ako a kde získať leták White house Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku White house je návšteva ľubovoľnej predajne White house Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták White house Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták White house Prešov?
V najnovšom letáku White house Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky White house. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu White house Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní White house? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne White house v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni White house Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou White house Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou White house Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní White house.

Hodnotenie a recenzie White house Prešov

Máte na White house Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou White house a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na White house Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂