WÖHRL Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

WÖHRL Prešov

WÖHRL PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní WÖHRL v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní WÖHRL Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou WÖHRL, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o WÖHRL Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní WÖHRL Prešov.

Predajne WÖHRL Prešov

Módna spoločnosť WÖHRL prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu WÖHRL v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní WÖHRL sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky WÖHRL sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne WÖHRL Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov WÖHRL v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni WÖHRL Prešov.

Mapa WÖHRL Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne WÖHRL Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka WÖHRL ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny WÖHRL Prešov


Ak plánujete návštevu predajne WÖHRL Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní WÖHRL Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne WÖHRL sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu WÖHRL Prešov

WÖHRL PrešovHľadáte bližšie informácie o značke WÖHRL, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu WÖHRL Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom WÖHRL Prešov.

Obchodné oddelenie WÖHRL Prešov

Reklamácie WÖHRL Prešov

Vedúci predajne WÖHRL Prešov

Leták WÖHRL Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták WÖHRL? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku WÖHRL Prešov.

Ako a kde získať leták WÖHRL Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku WÖHRL je návšteva ľubovoľnej predajne WÖHRL Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták WÖHRL Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták WÖHRL Prešov?
V najnovšom letáku WÖHRL Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky WÖHRL. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu WÖHRL Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní WÖHRL? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne WÖHRL v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni WÖHRL Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou WÖHRL Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou WÖHRL Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní WÖHRL.

Hodnotenie a recenzie WÖHRL Prešov

Máte na WÖHRL Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou WÖHRL a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na WÖHRL Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.