Yes Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

110

Yes Prešov

Yes PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Yes v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Yes Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Yes, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Yes Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Yes Prešov.

Predajne Yes Prešov

Módna spoločnosť Yes prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Yes v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Yes sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Yes sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Yes Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Yes v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Yes Prešov.

Mapa Yes Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Yes Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Yes ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Yes Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Yes Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Yes Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Yes sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Yes Prešov

Yes PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Yes, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Yes Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Yes Prešov.

Obchodné oddelenie Yes Prešov

Reklamácie Yes Prešov

Vedúci predajne Yes Prešov

Leták Yes Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Yes? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Yes Prešov.

Ako a kde získať leták Yes Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Yes je návšteva ľubovoľnej predajne Yes Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Yes Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Yes Prešov?
V najnovšom letáku Yes Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Yes. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Yes Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Yes? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Yes v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Yes Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Yes Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Yes Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Yes.

Hodnotenie a recenzie Yes Prešov

Máte na Yes Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Yes a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Yes Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂