Zajo Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Zajo Prešov

Zajo PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Zajo v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zajo Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zajo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zajo Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zajo Prešov.

Predajne Zajo Prešov

Módna spoločnosť Zajo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zajo v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zajo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zajo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Zajo Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zajo v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zajo Prešov.

Mapa Zajo Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zajo Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zajo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zajo Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Zajo Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zajo Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zajo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Zajo Prešov

Zajo PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Zajo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zajo Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zajo Prešov.

Obchodné oddelenie Zajo Prešov

Reklamácie Zajo Prešov

Vedúci predajne Zajo Prešov

Leták Zajo Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Zajo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zajo Prešov.

Ako a kde získať leták Zajo Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zajo je návšteva ľubovoľnej predajne Zajo Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zajo Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zajo Prešov?
V najnovšom letáku Zajo Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zajo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zajo Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Zajo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zajo v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zajo Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zajo Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Zajo Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zajo.

Hodnotenie a recenzie Zajo Prešov

Máte na Zajo Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zajo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zajo Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.