Zimmerli Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

119

Zimmerli Prešov

Zimmerli PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Zimmerli v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zimmerli Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zimmerli, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zimmerli Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zimmerli Prešov.

Predajne Zimmerli Prešov

Módna spoločnosť Zimmerli prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zimmerli v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zimmerli sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zimmerli sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zimmerli Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zimmerli v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zimmerli Prešov.

Mapa Zimmerli Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zimmerli Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zimmerli ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zimmerli Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Zimmerli Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zimmerli Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zimmerli sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zimmerli Prešov

Zimmerli PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Zimmerli, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zimmerli Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zimmerli Prešov.

Obchodné oddelenie Zimmerli Prešov

Reklamácie Zimmerli Prešov

Vedúci predajne Zimmerli Prešov

Leták Zimmerli Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Zimmerli? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zimmerli Prešov.

Ako a kde získať leták Zimmerli Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zimmerli je návšteva ľubovoľnej predajne Zimmerli Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zimmerli Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zimmerli Prešov?
V najnovšom letáku Zimmerli Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zimmerli. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zimmerli Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Zimmerli? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zimmerli v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zimmerli Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zimmerli Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Zimmerli Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zimmerli.

Hodnotenie a recenzie Zimmerli Prešov

Máte na Zimmerli Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zimmerli a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zimmerli Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂