Adidas Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

616

Adidas Trenčín

Adidas TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Adidas v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adidas Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adidas, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adidas Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adidas Trenčín.

Predajne Adidas Trenčín

Módna spoločnosť Adidas prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adidas v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adidas sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adidas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adidas Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adidas v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adidas Trenčín.

Mapa Adidas Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adidas Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adidas ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adidas Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Adidas Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adidas Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adidas sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adidas Trenčín

Adidas TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Adidas, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adidas Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adidas Trenčín.

Obchodné oddelenie Adidas Trenčín

Reklamácie Adidas Trenčín

Vedúci predajne Adidas Trenčín

Leták Adidas Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Adidas? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adidas Trenčín.

Ako a kde získať leták Adidas Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adidas je návšteva ľubovoľnej predajne Adidas Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adidas Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adidas Trenčín?
V najnovšom letáku Adidas Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adidas. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adidas Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Adidas? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adidas v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adidas Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adidas Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Adidas Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adidas.

Hodnotenie a recenzie Adidas Trenčín

Máte na Adidas Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adidas a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adidas Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár