Alex Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

479

Alex Trenčín

Alex TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Alex v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Alex Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Alex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Alex Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Alex Trenčín.

Predajne Alex Trenčín

Módna spoločnosť Alex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Alex v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Alex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Alex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Alex Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Alex v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Alex Trenčín.

Mapa Alex Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Alex Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Alex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Alex Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Alex Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Alex Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Alex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Alex Trenčín

Alex TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Alex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Alex Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Alex Trenčín.

Obchodné oddelenie Alex Trenčín

Reklamácie Alex Trenčín

Vedúci predajne Alex Trenčín

Leták Alex Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Alex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Alex Trenčín.

Ako a kde získať leták Alex Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Alex je návšteva ľubovoľnej predajne Alex Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Alex Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Alex Trenčín?
V najnovšom letáku Alex Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Alex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Alex Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Alex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Alex v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Alex Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Alex Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Alex Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Alex.

Hodnotenie a recenzie Alex Trenčín

Máte na Alex Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Alex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Alex Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár