Bassetti Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

445

Bassetti Trenčín

Bassetti TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Bassetti v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bassetti Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bassetti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bassetti Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bassetti Trenčín.

Predajne Bassetti Trenčín

Módna spoločnosť Bassetti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bassetti v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bassetti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bassetti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bassetti Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bassetti v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bassetti Trenčín.

Mapa Bassetti Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bassetti Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bassetti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bassetti Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Bassetti Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bassetti Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bassetti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bassetti Trenčín

Bassetti TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Bassetti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bassetti Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bassetti Trenčín.

Obchodné oddelenie Bassetti Trenčín

Reklamácie Bassetti Trenčín

Vedúci predajne Bassetti Trenčín

Leták Bassetti Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Bassetti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bassetti Trenčín.

Ako a kde získať leták Bassetti Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bassetti je návšteva ľubovoľnej predajne Bassetti Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bassetti Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bassetti Trenčín?
V najnovšom letáku Bassetti Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bassetti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bassetti Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Bassetti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bassetti v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bassetti Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bassetti Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Bassetti Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bassetti.

Hodnotenie a recenzie Bassetti Trenčín

Máte na Bassetti Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bassetti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bassetti Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár