Calida Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

521

Calida Trenčín

Calida TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Calida v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Calida Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Calida, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Calida Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Calida Trenčín.

Predajne Calida Trenčín

Módna spoločnosť Calida prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Calida v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Calida sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Calida sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Calida Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Calida v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Calida Trenčín.

Mapa Calida Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Calida Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Calida ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Calida Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Calida Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Calida Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Calida sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Calida Trenčín

Calida TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Calida, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Calida Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Calida Trenčín.

Obchodné oddelenie Calida Trenčín

Reklamácie Calida Trenčín

Vedúci predajne Calida Trenčín

Leták Calida Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Calida? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Calida Trenčín.

Ako a kde získať leták Calida Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Calida je návšteva ľubovoľnej predajne Calida Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Calida Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Calida Trenčín?
V najnovšom letáku Calida Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Calida. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Calida Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Calida? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Calida v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Calida Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Calida Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Calida Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Calida.

Hodnotenie a recenzie Calida Trenčín

Máte na Calida Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Calida a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Calida Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár