Caterina Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

487

Caterina Trenčín

Caterina TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Caterina v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Caterina Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Caterina, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Caterina Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Caterina Trenčín.

Predajne Caterina Trenčín

Módna spoločnosť Caterina prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Caterina v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Caterina sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Caterina sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Caterina Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Caterina v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Caterina Trenčín.

Mapa Caterina Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Caterina Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Caterina ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Caterina Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Caterina Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Caterina Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Caterina sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Caterina Trenčín

Caterina TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Caterina, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Caterina Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Caterina Trenčín.

Obchodné oddelenie Caterina Trenčín

Reklamácie Caterina Trenčín

Vedúci predajne Caterina Trenčín

Leták Caterina Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Caterina? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Caterina Trenčín.

Ako a kde získať leták Caterina Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Caterina je návšteva ľubovoľnej predajne Caterina Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Caterina Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Caterina Trenčín?
V najnovšom letáku Caterina Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Caterina. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Caterina Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Caterina? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Caterina v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Caterina Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Caterina Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Caterina Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Caterina.

Hodnotenie a recenzie Caterina Trenčín

Máte na Caterina Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Caterina a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Caterina Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár