PALMERS Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

44

PALMERS Trenčín

PALMERS TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní PALMERS v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní PALMERS Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou PALMERS, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o PALMERS Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní PALMERS Trenčín.

Predajne PALMERS Trenčín

Módna spoločnosť PALMERS prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu PALMERS v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní PALMERS sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky PALMERS sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne PALMERS Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov PALMERS v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni PALMERS Trenčín.

Mapa PALMERS Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne PALMERS Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka PALMERS ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny PALMERS Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne PALMERS Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní PALMERS Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne PALMERS sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu PALMERS Trenčín

PALMERS TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke PALMERS, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu PALMERS Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom PALMERS Trenčín.

Obchodné oddelenie PALMERS Trenčín

Reklamácie PALMERS Trenčín

Vedúci predajne PALMERS Trenčín

Leták PALMERS Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták PALMERS? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku PALMERS Trenčín.

Ako a kde získať leták PALMERS Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku PALMERS je návšteva ľubovoľnej predajne PALMERS Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták PALMERS Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták PALMERS Trenčín?
V najnovšom letáku PALMERS Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky PALMERS. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu PALMERS Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní PALMERS? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne PALMERS v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni PALMERS Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou PALMERS Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou PALMERS Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní PALMERS.

Hodnotenie a recenzie PALMERS Trenčín

Máte na PALMERS Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou PALMERS a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na PALMERS Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂