Pelo Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

41

Pelo Trenčín

Pelo TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Pelo v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pelo Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pelo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pelo Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pelo Trenčín.

Predajne Pelo Trenčín

Módna spoločnosť Pelo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pelo v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pelo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pelo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pelo Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pelo v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pelo Trenčín.

Mapa Pelo Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pelo Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pelo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pelo Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Pelo Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pelo Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pelo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pelo Trenčín

Pelo TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Pelo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pelo Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pelo Trenčín.

Obchodné oddelenie Pelo Trenčín

Reklamácie Pelo Trenčín

Vedúci predajne Pelo Trenčín

Leták Pelo Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Pelo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pelo Trenčín.

Ako a kde získať leták Pelo Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pelo je návšteva ľubovoľnej predajne Pelo Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pelo Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pelo Trenčín?
V najnovšom letáku Pelo Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pelo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pelo Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Pelo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pelo v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pelo Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pelo Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Pelo Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pelo.

Hodnotenie a recenzie Pelo Trenčín

Máte na Pelo Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pelo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pelo Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂