Persona Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

39

Persona Trenčín

Persona TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Persona v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Persona Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Persona, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Persona Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Persona Trenčín.

Predajne Persona Trenčín

Módna spoločnosť Persona prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Persona v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Persona sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Persona sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Persona Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Persona v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Persona Trenčín.

Mapa Persona Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Persona Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Persona ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Persona Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Persona Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Persona Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Persona sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Persona Trenčín

Persona TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Persona, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Persona Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Persona Trenčín.

Obchodné oddelenie Persona Trenčín

Reklamácie Persona Trenčín

Vedúci predajne Persona Trenčín

Leták Persona Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Persona? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Persona Trenčín.

Ako a kde získať leták Persona Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Persona je návšteva ľubovoľnej predajne Persona Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Persona Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Persona Trenčín?
V najnovšom letáku Persona Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Persona. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Persona Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Persona? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Persona v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Persona Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Persona Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Persona Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Persona.

Hodnotenie a recenzie Persona Trenčín

Máte na Persona Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Persona a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Persona Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂