Peters Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

37

Peters Trenčín

Peters TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Peters v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Peters Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Peters, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Peters Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Peters Trenčín.

Predajne Peters Trenčín

Módna spoločnosť Peters prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Peters v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Peters sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Peters sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Peters Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Peters v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Peters Trenčín.

Mapa Peters Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Peters Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Peters ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Peters Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Peters Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Peters Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Peters sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Peters Trenčín

Peters TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Peters, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Peters Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Peters Trenčín.

Obchodné oddelenie Peters Trenčín

Reklamácie Peters Trenčín

Vedúci predajne Peters Trenčín

Leták Peters Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Peters? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Peters Trenčín.

Ako a kde získať leták Peters Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Peters je návšteva ľubovoľnej predajne Peters Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Peters Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Peters Trenčín?
V najnovšom letáku Peters Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Peters. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Peters Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Peters? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Peters v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Peters Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Peters Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Peters Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Peters.

Hodnotenie a recenzie Peters Trenčín

Máte na Peters Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Peters a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Peters Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂