Pimkie Alexa Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

35

Pimkie Alexa Trenčín

Pimkie Alexa TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Pimkie Alexa v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pimkie Alexa Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pimkie Alexa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pimkie Alexa Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pimkie Alexa Trenčín.

Predajne Pimkie Alexa Trenčín

Módna spoločnosť Pimkie Alexa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pimkie Alexa v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pimkie Alexa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pimkie Alexa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pimkie Alexa Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pimkie Alexa v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pimkie Alexa Trenčín.

Mapa Pimkie Alexa Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pimkie Alexa Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pimkie Alexa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pimkie Alexa Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Pimkie Alexa Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pimkie Alexa Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pimkie Alexa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pimkie Alexa Trenčín

Pimkie Alexa TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Pimkie Alexa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pimkie Alexa Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pimkie Alexa Trenčín.

Obchodné oddelenie Pimkie Alexa Trenčín

Reklamácie Pimkie Alexa Trenčín

Vedúci predajne Pimkie Alexa Trenčín

Leták Pimkie Alexa Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Pimkie Alexa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pimkie Alexa Trenčín.

Ako a kde získať leták Pimkie Alexa Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pimkie Alexa je návšteva ľubovoľnej predajne Pimkie Alexa Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pimkie Alexa Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pimkie Alexa Trenčín?
V najnovšom letáku Pimkie Alexa Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pimkie Alexa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pimkie Alexa Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Pimkie Alexa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pimkie Alexa v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pimkie Alexa Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pimkie Alexa Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Pimkie Alexa Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pimkie Alexa.

Hodnotenie a recenzie Pimkie Alexa Trenčín

Máte na Pimkie Alexa Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pimkie Alexa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pimkie Alexa Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂