Pimkie Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

43

Pimkie Trenčín

Pimkie TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Pimkie v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pimkie Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pimkie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pimkie Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pimkie Trenčín.

Predajne Pimkie Trenčín

Módna spoločnosť Pimkie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pimkie v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pimkie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pimkie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pimkie Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pimkie v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pimkie Trenčín.

Mapa Pimkie Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pimkie Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pimkie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pimkie Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Pimkie Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pimkie Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pimkie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pimkie Trenčín

Pimkie TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Pimkie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pimkie Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pimkie Trenčín.

Obchodné oddelenie Pimkie Trenčín

Reklamácie Pimkie Trenčín

Vedúci predajne Pimkie Trenčín

Leták Pimkie Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Pimkie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pimkie Trenčín.

Ako a kde získať leták Pimkie Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pimkie je návšteva ľubovoľnej predajne Pimkie Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pimkie Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pimkie Trenčín?
V najnovšom letáku Pimkie Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pimkie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pimkie Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Pimkie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pimkie v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pimkie Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pimkie Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Pimkie Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pimkie.

Hodnotenie a recenzie Pimkie Trenčín

Máte na Pimkie Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pimkie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pimkie Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂