Pinko Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

51

Pinko Trenčín

Pinko TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Pinko v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pinko Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pinko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pinko Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pinko Trenčín.

Predajne Pinko Trenčín

Módna spoločnosť Pinko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pinko v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pinko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pinko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pinko Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pinko v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pinko Trenčín.

Mapa Pinko Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pinko Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pinko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pinko Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Pinko Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pinko Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pinko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pinko Trenčín

Pinko TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Pinko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pinko Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pinko Trenčín.

Obchodné oddelenie Pinko Trenčín

Reklamácie Pinko Trenčín

Vedúci predajne Pinko Trenčín

Leták Pinko Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Pinko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pinko Trenčín.

Ako a kde získať leták Pinko Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pinko je návšteva ľubovoľnej predajne Pinko Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pinko Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pinko Trenčín?
V najnovšom letáku Pinko Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pinko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pinko Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Pinko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pinko v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pinko Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pinko Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Pinko Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pinko.

Hodnotenie a recenzie Pinko Trenčín

Máte na Pinko Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pinko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pinko Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂