Pulsar Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

424

Pulsar Trenčín

Pulsar TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Pulsar v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pulsar Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pulsar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pulsar Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pulsar Trenčín.

Predajne Pulsar Trenčín

Módna spoločnosť Pulsar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pulsar v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pulsar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pulsar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pulsar Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pulsar v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pulsar Trenčín.

Mapa Pulsar Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pulsar Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pulsar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pulsar Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Pulsar Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pulsar Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pulsar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pulsar Trenčín

Pulsar TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Pulsar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pulsar Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pulsar Trenčín.

Obchodné oddelenie Pulsar Trenčín

Reklamácie Pulsar Trenčín

Vedúci predajne Pulsar Trenčín

Leták Pulsar Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Pulsar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pulsar Trenčín.

Ako a kde získať leták Pulsar Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pulsar je návšteva ľubovoľnej predajne Pulsar Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pulsar Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pulsar Trenčín?
V najnovšom letáku Pulsar Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pulsar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pulsar Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Pulsar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pulsar v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pulsar Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pulsar Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Pulsar Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pulsar.

Hodnotenie a recenzie Pulsar Trenčín

Máte na Pulsar Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pulsar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pulsar Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár