Puma Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

672

Puma Trenčín

Puma TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Puma v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Puma Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Puma, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Puma Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Puma Trenčín.

Predajne Puma Trenčín

Módna spoločnosť Puma prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Puma v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Puma sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Puma sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Puma Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Puma v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Puma Trenčín.

Mapa Puma Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Puma Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Puma ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Puma Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Puma Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Puma Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Puma sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Puma Trenčín

Puma TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Puma, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Puma Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Puma Trenčín.

Obchodné oddelenie Puma Trenčín

Reklamácie Puma Trenčín

Vedúci predajne Puma Trenčín

Leták Puma Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Puma? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Puma Trenčín.

Ako a kde získať leták Puma Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Puma je návšteva ľubovoľnej predajne Puma Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Puma Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Puma Trenčín?
V najnovšom letáku Puma Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Puma. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Puma Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Puma? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Puma v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Puma Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Puma Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Puma Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Puma.

Hodnotenie a recenzie Puma Trenčín

Máte na Puma Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Puma a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Puma Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár