Rax Max Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Rax Max Trenčín

Rax Max TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Rax Max v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rax Max Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rax Max, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rax Max Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rax Max Trenčín.

Predajne Rax Max Trenčín

Módna spoločnosť Rax Max prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rax Max v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rax Max sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rax Max sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Rax Max Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rax Max v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rax Max Trenčín.

Mapa Rax Max Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rax Max Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rax Max ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rax Max Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Rax Max Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rax Max Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rax Max sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rax Max Trenčín

Rax Max TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Rax Max, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rax Max Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rax Max Trenčín.

Obchodné oddelenie Rax Max Trenčín

Reklamácie Rax Max Trenčín

Vedúci predajne Rax Max Trenčín

Leták Rax Max Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Rax Max? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rax Max Trenčín.

Ako a kde získať leták Rax Max Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rax Max je návšteva ľubovoľnej predajne Rax Max Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rax Max Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rax Max Trenčín?
V najnovšom letáku Rax Max Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rax Max. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rax Max Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Rax Max? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rax Max v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rax Max Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rax Max Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Rax Max Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rax Max.

Hodnotenie a recenzie Rax Max Trenčín

Máte na Rax Max Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rax Max a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rax Max Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂