Regatta Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

Regatta Trenčín

Regatta TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Regatta v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Regatta Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Regatta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Regatta Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Regatta Trenčín.

Predajne Regatta Trenčín

Módna spoločnosť Regatta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Regatta v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Regatta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Regatta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Regatta Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Regatta v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Regatta Trenčín.

Mapa Regatta Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Regatta Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Regatta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Regatta Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Regatta Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Regatta Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Regatta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Regatta Trenčín

Regatta TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Regatta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Regatta Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Regatta Trenčín.

Obchodné oddelenie Regatta Trenčín

Reklamácie Regatta Trenčín

Vedúci predajne Regatta Trenčín

Leták Regatta Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Regatta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Regatta Trenčín.

Ako a kde získať leták Regatta Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Regatta je návšteva ľubovoľnej predajne Regatta Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Regatta Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Regatta Trenčín?
V najnovšom letáku Regatta Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Regatta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Regatta Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Regatta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Regatta v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Regatta Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Regatta Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Regatta Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Regatta.

Hodnotenie a recenzie Regatta Trenčín

Máte na Regatta Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Regatta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Regatta Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂