Salming Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Salming Trenčín

Salming TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Salming v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salming Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salming, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salming Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salming Trenčín.

Predajne Salming Trenčín

Módna spoločnosť Salming prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salming v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salming sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salming sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salming Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salming v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salming Trenčín.

Mapa Salming Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salming Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salming ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salming Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Salming Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salming Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salming sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salming Trenčín

Salming TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Salming, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salming Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salming Trenčín.

Obchodné oddelenie Salming Trenčín

Reklamácie Salming Trenčín

Vedúci predajne Salming Trenčín

Leták Salming Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Salming? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salming Trenčín.

Ako a kde získať leták Salming Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salming je návšteva ľubovoľnej predajne Salming Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salming Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salming Trenčín?
V najnovšom letáku Salming Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salming. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salming Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Salming? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salming v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salming Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salming Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Salming Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salming.

Hodnotenie a recenzie Salming Trenčín

Máte na Salming Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salming a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salming Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂