Sandro Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

398

Sandro Trenčín

Sandro TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Sandro v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sandro Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sandro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sandro Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sandro Trenčín.

Predajne Sandro Trenčín

Módna spoločnosť Sandro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sandro v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sandro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sandro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sandro Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sandro v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sandro Trenčín.

Mapa Sandro Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sandro Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sandro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sandro Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Sandro Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sandro Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sandro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sandro Trenčín

Sandro TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Sandro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sandro Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sandro Trenčín.

Obchodné oddelenie Sandro Trenčín

Reklamácie Sandro Trenčín

Vedúci predajne Sandro Trenčín

Leták Sandro Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Sandro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sandro Trenčín.

Ako a kde získať leták Sandro Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sandro je návšteva ľubovoľnej predajne Sandro Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sandro Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sandro Trenčín?
V najnovšom letáku Sandro Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sandro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sandro Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Sandro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sandro v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sandro Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sandro Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Sandro Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sandro.

Hodnotenie a recenzie Sandro Trenčín

Máte na Sandro Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sandro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sandro Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár