Sassetti Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

38

Sassetti Trenčín

Sassetti TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Sassetti v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sassetti Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sassetti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sassetti Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sassetti Trenčín.

Predajne Sassetti Trenčín

Módna spoločnosť Sassetti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sassetti v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sassetti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sassetti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sassetti Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sassetti v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sassetti Trenčín.

Mapa Sassetti Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sassetti Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sassetti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sassetti Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Sassetti Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sassetti Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sassetti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sassetti Trenčín

Sassetti TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Sassetti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sassetti Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sassetti Trenčín.

Obchodné oddelenie Sassetti Trenčín

Reklamácie Sassetti Trenčín

Vedúci predajne Sassetti Trenčín

Leták Sassetti Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Sassetti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sassetti Trenčín.

Ako a kde získať leták Sassetti Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sassetti je návšteva ľubovoľnej predajne Sassetti Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sassetti Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sassetti Trenčín?
V najnovšom letáku Sassetti Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sassetti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sassetti Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Sassetti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sassetti v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sassetti Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sassetti Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Sassetti Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sassetti.

Hodnotenie a recenzie Sassetti Trenčín

Máte na Sassetti Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sassetti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sassetti Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂