Shimano Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

405

Shimano Trenčín

Shimano TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Shimano v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shimano Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shimano, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shimano Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shimano Trenčín.

Predajne Shimano Trenčín

Módna spoločnosť Shimano prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shimano v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shimano sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shimano sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Shimano Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shimano v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shimano Trenčín.

Mapa Shimano Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shimano Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shimano ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shimano Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Shimano Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shimano Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shimano sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shimano Trenčín

Shimano TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Shimano, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shimano Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shimano Trenčín.

Obchodné oddelenie Shimano Trenčín

Reklamácie Shimano Trenčín

Vedúci predajne Shimano Trenčín

Leták Shimano Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Shimano? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shimano Trenčín.

Ako a kde získať leták Shimano Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shimano je návšteva ľubovoľnej predajne Shimano Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shimano Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shimano Trenčín?
V najnovšom letáku Shimano Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shimano. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shimano Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Shimano? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shimano v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shimano Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shimano Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Shimano Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shimano.

Hodnotenie a recenzie Shimano Trenčín

Máte na Shimano Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shimano a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shimano Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár