Shok Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

417

Shok Trenčín

Shok TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Shok v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shok Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shok, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shok Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shok Trenčín.

Predajne Shok Trenčín

Módna spoločnosť Shok prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shok v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shok sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shok sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Shok Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shok v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shok Trenčín.

Mapa Shok Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shok Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shok ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shok Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Shok Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shok Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shok sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shok Trenčín

Shok TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Shok, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shok Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shok Trenčín.

Obchodné oddelenie Shok Trenčín

Reklamácie Shok Trenčín

Vedúci predajne Shok Trenčín

Leták Shok Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Shok? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shok Trenčín.

Ako a kde získať leták Shok Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shok je návšteva ľubovoľnej predajne Shok Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shok Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shok Trenčín?
V najnovšom letáku Shok Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shok. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shok Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Shok? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shok v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shok Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shok Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Shok Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shok.

Hodnotenie a recenzie Shok Trenčín

Máte na Shok Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shok a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shok Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár