Split Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

390

Split Trenčín

Split TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Split v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Split Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Split, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Split Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Split Trenčín.

Predajne Split Trenčín

Módna spoločnosť Split prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Split v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Split sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Split sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Split Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Split v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Split Trenčín.

Mapa Split Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Split Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Split ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Split Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Split Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Split Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Split sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Split Trenčín

Split TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Split, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Split Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Split Trenčín.

Obchodné oddelenie Split Trenčín

Reklamácie Split Trenčín

Vedúci predajne Split Trenčín

Leták Split Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Split? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Split Trenčín.

Ako a kde získať leták Split Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Split je návšteva ľubovoľnej predajne Split Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Split Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Split Trenčín?
V najnovšom letáku Split Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Split. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Split Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Split? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Split v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Split Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Split Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Split Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Split.

Hodnotenie a recenzie Split Trenčín

Máte na Split Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Split a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Split Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár