Takko Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

77

Takko Trenčín

Takko TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Takko v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Takko Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Takko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Takko Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Takko Trenčín.

Predajne Takko Trenčín

Módna spoločnosť Takko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Takko v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Takko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Takko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Takko Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Takko v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Takko Trenčín.

Mapa Takko Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Takko Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Takko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Takko Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Takko Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Takko Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Takko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Takko Trenčín

Takko TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Takko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Takko Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Takko Trenčín.

Obchodné oddelenie Takko Trenčín

Reklamácie Takko Trenčín

Vedúci predajne Takko Trenčín

Leták Takko Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Takko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Takko Trenčín.

Ako a kde získať leták Takko Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Takko je návšteva ľubovoľnej predajne Takko Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Takko Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Takko Trenčín?
V najnovšom letáku Takko Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Takko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Takko Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Takko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Takko v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Takko Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Takko Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Takko Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Takko.

Hodnotenie a recenzie Takko Trenčín

Máte na Takko Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Takko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Takko Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂