Telstar Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

44

Telstar Trenčín

Telstar TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Telstar v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Telstar Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Telstar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Telstar Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Telstar Trenčín.

Predajne Telstar Trenčín

Módna spoločnosť Telstar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Telstar v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Telstar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Telstar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Telstar Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Telstar v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Telstar Trenčín.

Mapa Telstar Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Telstar Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Telstar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Telstar Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Telstar Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Telstar Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Telstar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Telstar Trenčín

Telstar TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Telstar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Telstar Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Telstar Trenčín.

Obchodné oddelenie Telstar Trenčín

Reklamácie Telstar Trenčín

Vedúci predajne Telstar Trenčín

Leták Telstar Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Telstar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Telstar Trenčín.

Ako a kde získať leták Telstar Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Telstar je návšteva ľubovoľnej predajne Telstar Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Telstar Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Telstar Trenčín?
V najnovšom letáku Telstar Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Telstar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Telstar Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Telstar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Telstar v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Telstar Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Telstar Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Telstar Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Telstar.

Hodnotenie a recenzie Telstar Trenčín

Máte na Telstar Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Telstar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Telstar Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂