Tempish Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

89

Tempish Trenčín

Tempish TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Tempish v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tempish Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tempish, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tempish Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tempish Trenčín.

Predajne Tempish Trenčín

Módna spoločnosť Tempish prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tempish v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tempish sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tempish sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tempish Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tempish v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tempish Trenčín.

Mapa Tempish Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tempish Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tempish ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tempish Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Tempish Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tempish Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tempish sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tempish Trenčín

Tempish TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Tempish, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tempish Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tempish Trenčín.

Obchodné oddelenie Tempish Trenčín

Reklamácie Tempish Trenčín

Vedúci predajne Tempish Trenčín

Leták Tempish Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Tempish? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tempish Trenčín.

Ako a kde získať leták Tempish Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tempish je návšteva ľubovoľnej predajne Tempish Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tempish Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tempish Trenčín?
V najnovšom letáku Tempish Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tempish. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tempish Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Tempish? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tempish v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tempish Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tempish Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Tempish Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tempish.

Hodnotenie a recenzie Tempish Trenčín

Máte na Tempish Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tempish a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tempish Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂