Teno Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

43

Teno Trenčín

Teno TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Teno v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teno Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teno, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teno Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teno Trenčín.

Predajne Teno Trenčín

Módna spoločnosť Teno prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teno v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teno sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teno sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Teno Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teno v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teno Trenčín.

Mapa Teno Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teno Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teno ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teno Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Teno Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teno Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teno sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Teno Trenčín

Teno TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Teno, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teno Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teno Trenčín.

Obchodné oddelenie Teno Trenčín

Reklamácie Teno Trenčín

Vedúci predajne Teno Trenčín

Leták Teno Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Teno? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teno Trenčín.

Ako a kde získať leták Teno Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teno je návšteva ľubovoľnej predajne Teno Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teno Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teno Trenčín?
V najnovšom letáku Teno Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teno. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teno Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Teno? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teno v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teno Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teno Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Teno Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teno.

Hodnotenie a recenzie Teno Trenčín

Máte na Teno Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teno a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teno Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂