TK Maxx Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

641

TK Maxx Trenčín

TK Maxx TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní TK Maxx v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TK Maxx Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TK Maxx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TK Maxx Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TK Maxx Trenčín.

Predajne TK Maxx Trenčín

Módna spoločnosť TK Maxx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TK Maxx v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TK Maxx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TK Maxx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TK Maxx Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TK Maxx v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TK Maxx Trenčín.

Mapa TK Maxx Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne TK Maxx Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TK Maxx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TK Maxx Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne TK Maxx Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TK Maxx Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TK Maxx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TK Maxx Trenčín

TK Maxx TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke TK Maxx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TK Maxx Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TK Maxx Trenčín.

Obchodné oddelenie TK Maxx Trenčín

Reklamácie TK Maxx Trenčín

Vedúci predajne TK Maxx Trenčín

Leták TK Maxx Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták TK Maxx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TK Maxx Trenčín.

Ako a kde získať leták TK Maxx Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TK Maxx je návšteva ľubovoľnej predajne TK Maxx Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TK Maxx Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TK Maxx Trenčín?
V najnovšom letáku TK Maxx Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TK Maxx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TK Maxx Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní TK Maxx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TK Maxx v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TK Maxx Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TK Maxx Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou TK Maxx Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TK Maxx.

Hodnotenie a recenzie TK Maxx Trenčín

Máte na TK Maxx Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TK Maxx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TK Maxx Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár