Tod’s Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

392

Tod's Trenčín

Tod's TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Tod's v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tod's Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tod's, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tod's Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tod's Trenčín.

Predajne Tod's Trenčín

Módna spoločnosť Tod's prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tod's v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tod's sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tod's sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tod's Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tod's v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tod's Trenčín.

Mapa Tod's Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tod's Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tod's ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tod's Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Tod's Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tod's Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tod's sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tod's Trenčín

Tod's TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Tod's, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tod's Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tod's Trenčín.

Obchodné oddelenie Tod's Trenčín

Reklamácie Tod's Trenčín

Vedúci predajne Tod's Trenčín

Leták Tod's Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Tod's? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tod's Trenčín.

Ako a kde získať leták Tod's Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tod's je návšteva ľubovoľnej predajne Tod's Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tod's Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tod's Trenčín?
V najnovšom letáku Tod's Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tod's. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tod's Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Tod's? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tod's v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tod's Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tod's Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Tod's Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tod's.

Hodnotenie a recenzie Tod's Trenčín

Máte na Tod's Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tod's a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tod's Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár