Verona Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

400

Verona Trenčín

Verona TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Verona v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Verona Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Verona, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Verona Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Verona Trenčín.

Predajne Verona Trenčín

Módna spoločnosť Verona prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Verona v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Verona sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Verona sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Verona Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Verona v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Verona Trenčín.

Mapa Verona Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Verona Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Verona ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Verona Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Verona Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Verona Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Verona sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Verona Trenčín

Verona TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Verona, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Verona Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Verona Trenčín.

Obchodné oddelenie Verona Trenčín

Reklamácie Verona Trenčín

Vedúci predajne Verona Trenčín

Leták Verona Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Verona? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Verona Trenčín.

Ako a kde získať leták Verona Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Verona je návšteva ľubovoľnej predajne Verona Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Verona Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Verona Trenčín?
V najnovšom letáku Verona Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Verona. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Verona Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Verona? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Verona v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Verona Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Verona Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Verona Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Verona.

Hodnotenie a recenzie Verona Trenčín

Máte na Verona Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Verona a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Verona Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár