Puma Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

778

Puma Trnava

Puma TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Puma v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Puma Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Puma, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Puma Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Puma Trnava.

Predajne Puma Trnava

Módna spoločnosť Puma prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Puma v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Puma sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Puma sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Puma Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Puma v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Puma Trnava.

Mapa Puma Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Puma Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Puma ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Puma Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Puma Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Puma Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Puma sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Puma Trnava

Puma TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Puma, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Puma Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Puma Trnava.

Obchodné oddelenie Puma Trnava

Reklamácie Puma Trnava

Vedúci predajne Puma Trnava

Leták Puma Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Puma? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Puma Trnava.

Ako a kde získať leták Puma Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Puma je návšteva ľubovoľnej predajne Puma Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Puma Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Puma Trnava?
V najnovšom letáku Puma Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Puma. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Puma Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Puma? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Puma v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Puma Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Puma Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Puma Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Puma.

Hodnotenie a recenzie Puma Trnava

Máte na Puma Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Puma a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Puma Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár