Rax Max Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

372

Rax Max Trnava

Rax Max TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Rax Max v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rax Max Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rax Max, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rax Max Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rax Max Trnava.

Predajne Rax Max Trnava

Módna spoločnosť Rax Max prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rax Max v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rax Max sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rax Max sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Rax Max Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rax Max v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rax Max Trnava.

Mapa Rax Max Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rax Max Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rax Max ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rax Max Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Rax Max Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rax Max Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rax Max sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rax Max Trnava

Rax Max TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Rax Max, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rax Max Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rax Max Trnava.

Obchodné oddelenie Rax Max Trnava

Reklamácie Rax Max Trnava

Vedúci predajne Rax Max Trnava

Leták Rax Max Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Rax Max? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rax Max Trnava.

Ako a kde získať leták Rax Max Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rax Max je návšteva ľubovoľnej predajne Rax Max Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rax Max Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rax Max Trnava?
V najnovšom letáku Rax Max Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rax Max. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rax Max Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Rax Max? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rax Max v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rax Max Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rax Max Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Rax Max Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rax Max.

Hodnotenie a recenzie Rax Max Trnava

Máte na Rax Max Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rax Max a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rax Max Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár