Tom Tailor Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

356

Tom Tailor Trnava

Tom Tailor TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tom Tailor v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tom Tailor Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tom Tailor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tom Tailor Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tom Tailor Trnava.

Predajne Tom Tailor Trnava

Módna spoločnosť Tom Tailor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tom Tailor v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tom Tailor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tom Tailor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tom Tailor Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tom Tailor v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tom Tailor Trnava.

Mapa Tom Tailor Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tom Tailor Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tom Tailor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tom Tailor Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Tom Tailor Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tom Tailor Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tom Tailor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tom Tailor Trnava

Tom Tailor TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Tom Tailor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tom Tailor Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tom Tailor Trnava.

Obchodné oddelenie Tom Tailor Trnava

Reklamácie Tom Tailor Trnava

Vedúci predajne Tom Tailor Trnava

Leták Tom Tailor Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Tom Tailor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tom Tailor Trnava.

Ako a kde získať leták Tom Tailor Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tom Tailor je návšteva ľubovoľnej predajne Tom Tailor Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tom Tailor Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tom Tailor Trnava?
V najnovšom letáku Tom Tailor Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tom Tailor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tom Tailor Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tom Tailor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tom Tailor v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tom Tailor Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tom Tailor Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tom Tailor Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tom Tailor.

Hodnotenie a recenzie Tom Tailor Trnava

Máte na Tom Tailor Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tom Tailor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tom Tailor Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár