Tommy Hilfinger Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

101

Tommy Hilfinger Trnava

Tommy Hilfinger TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tommy Hilfinger v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tommy Hilfinger Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tommy Hilfinger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tommy Hilfinger Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tommy Hilfinger Trnava.

Predajne Tommy Hilfinger Trnava

Módna spoločnosť Tommy Hilfinger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tommy Hilfinger v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tommy Hilfinger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tommy Hilfinger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tommy Hilfinger Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tommy Hilfinger v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tommy Hilfinger Trnava.

Mapa Tommy Hilfinger Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tommy Hilfinger Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tommy Hilfinger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tommy Hilfinger Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Tommy Hilfinger Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tommy Hilfinger Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tommy Hilfinger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Trnava

Tommy Hilfinger TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Tommy Hilfinger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tommy Hilfinger Trnava.

Obchodné oddelenie Tommy Hilfinger Trnava

Reklamácie Tommy Hilfinger Trnava

Vedúci predajne Tommy Hilfinger Trnava

Leták Tommy Hilfinger Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Tommy Hilfinger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tommy Hilfinger Trnava.

Ako a kde získať leták Tommy Hilfinger Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tommy Hilfinger je návšteva ľubovoľnej predajne Tommy Hilfinger Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tommy Hilfinger Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tommy Hilfinger Trnava?
V najnovšom letáku Tommy Hilfinger Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tommy Hilfinger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tommy Hilfinger Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tommy Hilfinger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tommy Hilfinger v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tommy Hilfinger Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tommy Hilfinger Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tommy Hilfinger Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tommy Hilfinger.

Hodnotenie a recenzie Tommy Hilfinger Trnava

Máte na Tommy Hilfinger Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tommy Hilfinger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tommy Hilfinger Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár