Tumi Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

171

Tumi Trnava

Tumi TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tumi v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tumi Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tumi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tumi Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tumi Trnava.

Predajne Tumi Trnava

Módna spoločnosť Tumi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tumi v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tumi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tumi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tumi Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tumi v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tumi Trnava.

Mapa Tumi Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tumi Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tumi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tumi Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Tumi Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tumi Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tumi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tumi Trnava

Tumi TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Tumi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tumi Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tumi Trnava.

Obchodné oddelenie Tumi Trnava

Reklamácie Tumi Trnava

Vedúci predajne Tumi Trnava

Leták Tumi Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Tumi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tumi Trnava.

Ako a kde získať leták Tumi Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tumi je návšteva ľubovoľnej predajne Tumi Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tumi Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tumi Trnava?
V najnovšom letáku Tumi Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tumi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tumi Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tumi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tumi v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tumi Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tumi Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tumi Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tumi.

Hodnotenie a recenzie Tumi Trnava

Máte na Tumi Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tumi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tumi Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár