Verona Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

103

Verona Trnava

Verona TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Verona v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Verona Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Verona, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Verona Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Verona Trnava.

Predajne Verona Trnava

Módna spoločnosť Verona prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Verona v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Verona sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Verona sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Verona Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Verona v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Verona Trnava.

Mapa Verona Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Verona Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Verona ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Verona Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Verona Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Verona Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Verona sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Verona Trnava

Verona TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Verona, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Verona Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Verona Trnava.

Obchodné oddelenie Verona Trnava

Reklamácie Verona Trnava

Vedúci predajne Verona Trnava

Leták Verona Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Verona? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Verona Trnava.

Ako a kde získať leták Verona Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Verona je návšteva ľubovoľnej predajne Verona Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Verona Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Verona Trnava?
V najnovšom letáku Verona Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Verona. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Verona Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Verona? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Verona v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Verona Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Verona Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Verona Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Verona.

Hodnotenie a recenzie Verona Trnava

Máte na Verona Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Verona a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Verona Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár