Vippi Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

143

Vippi Trnava

Vippi TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Vippi v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vippi Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vippi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vippi Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vippi Trnava.

Predajne Vippi Trnava

Módna spoločnosť Vippi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vippi v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vippi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vippi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Vippi Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vippi v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vippi Trnava.

Mapa Vippi Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vippi Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vippi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vippi Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Vippi Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vippi Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vippi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vippi Trnava

Vippi TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Vippi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vippi Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vippi Trnava.

Obchodné oddelenie Vippi Trnava

Reklamácie Vippi Trnava

Vedúci predajne Vippi Trnava

Leták Vippi Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Vippi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vippi Trnava.

Ako a kde získať leták Vippi Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vippi je návšteva ľubovoľnej predajne Vippi Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vippi Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vippi Trnava?
V najnovšom letáku Vippi Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vippi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vippi Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Vippi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vippi v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vippi Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vippi Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Vippi Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vippi.

Hodnotenie a recenzie Vippi Trnava

Máte na Vippi Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vippi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vippi Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár